back Atgal

Technologijos odontologijoje

Odontologijos klinikos „Mano šypsena“ komandos tikslas – išpildyti Jūsų lūkesčius ir pateisinti pasitikėjimą, todėl visas paslaugas siekiame atlikti komfortiškai, greitai ir kokybiškai. Ilgametę patirtį turinčių specialistų, modernios įrangos ir šiuolaikinių skaitmeninių technologijų dėka gydymo procesas mūsų klinikoje vyksta ypatingai tiksliai ir sklandžiai, o pacientai gali džiaugtis aukščiausios kokybės ilgaamžiais rezultatais.

Dažnai odontologijos procedūros užsitęsia, ir ilgas gulėjimas kėdėje vargina pacientus. Mūsų centre naudojamos Vokietijos gamintojo „Dentsply Sirona“ ergonomiškos, lengvai reguliuojamos odontologinės kėdės „Intego CS“ užtikrina pacientui maksimalų komfortą procedūrų metu. Kiekvienoje kėdėje esantis kokybiškoms nuotraukos būtinas dentalinis rentgeno aparatas „Heliodent Plus“ ir dantų kanalų gydymui reikalingas paketas „Endo Pro“ leidžia papildomas procedūras atlikti vienoje vietoje ir išvengti laiko gaišimo, vaikštant po skirtingus kabinetus.

Intraoralinė kamera „SiroCam F“ suteikia galimybę, pacientui nejaučiant jokio diskomforto, atidžiai apžiūrėti net sunkiausiai pasiekiamas burnos ertmės vietas, laiku diagnozuoti ėduonį, periodonto ligas, danties kietųjų audinių ir dantenų pažeidimus. Kamera suteikia galimybę perkelti iki 100 kartų padidintą labai aukštos raiškos paciento burnos ertmės vaizdą į šalia esantį ekraną, parodyti pacientui, kas matoma jo burnos ertmėje, palengvinti gydytojo ir paciento tarpusavio komunikaciją ir bendradarbiavimą.

Universalus 3D rentgenografas (tomografas) „Orthophos SL 3D“ užtikrina ypatingai aukštą vaizdo kokybę, išsiskiria sumažinta spinduliuote ir leidžia sugeneruoti puikius 2D panoraminius ir 3D tūrinius atvaizdus.

Paciento burnos ertmės duomenų nuskaitymui naudojamas intraoralinis skeneris „Primescan“ pasižymi ypatingu tikslumu, greičiu ir pritaikymo galimybėmis – nuo pavienio danties iki pilno dantų lanko skenavimo. Odontologijos specialistų šis skeneris pripažįstamas tiksliausiu intraoraliniu skeneriu rinkoje šiuo metu. Jo dėka galima itin greitai ir be jokio diskomforto pacientui 3D formatu nuskaityti burnos ertmę, pasiekiant net sunkiausiai prieinamas vietas, imituoti būsimas restauracijas, o vėliau jas perkelti į frezavimo aparatą. Naudojant intraoralinį skenerį sumodeliuotas 3D vaizdas padeda gydytojui odontologui parinkti ir pagaminti kiekvienam klientui labiausiai idealiai tinkančias dantų tiesinimo kapas, protezus, implantus, tiltus ir kitas restauracijas.

Siekdami, kad dantų protezavimas būtų greitas, komfortiškas ir kokybiškas, klinikoje naudojame pasaulyje pripažinto Vokietijos gamintojo „Dentsply Sirona“ protezavimo-porcelianinių restauracijų įrangą ir technologiją „Cerec CAD/CAM“, leidžiančią pagaminti labai tikslias keramikos restauracijas ir efektyviai atkurti dantų funkciją, formą ir grožį. Pagal nuskenuotą dantų informaciją, sąkandžio ypatumus, gretimus dantis ir sveiko danties paviršiaus morfologiją modernių technologijų pagalba sukuriamos reikalingos formos, spalvos ir krypties pažeistų dantų restauracijos. Greitam ir patikimam natūralių dantų ir keraminių restauracijų atspalvio nustatymui pasitelkiamas skaitmeninis spekrofotometras „VITA Easyshade V“. Po sumodeliavimo kompiuteryje, duomenys persiunčiami į šlifavimo ir frezavimo įrenginį, kuris per keliolika minučių iš keramikos blokelio išpjauna tikslią, natūraliai atrodančią ir paruoštą danties atkūrimui restauraciją. Pamatavus ją pacientui ji nupoliruojama, esant poreikiui, papildomai dažoma, glazūruojama ir pricementuojama prie danties. Šiuolaikinės technologijos užtikrina ne tik ypatingą protezavimo tikslumą, puikią kokybę ir idealią estetinę išvaizdą –
„Cerec CAD/CAM“ technologijos dėka dantų protezavimas gali būti atliktas vos per vieną vizitą. Pažangi įranga sumažina ir gydymo kaštus, nes nebereikia laikinų restauracijų.

Odontologijos klinikos „Mano šypsena“ darbas neįsivaizduojamas be visiškai automatinio, mikroprocesoriumi valdomo keramikos degimo įrenginio, idealiai tinkančio visų rūšių dantų keramikos restauracijų „VITA VACUMAT 6000 M“ degimui. Pažangiausios medžiagos ir patikimi kvarciniai degimo padėklai užtikrina aukščiausios kokybės darbo rezultatus, kuriuos didžiuodamiesi galime pasiūlyti savo pacientams.

Šiuolaikinėje odontologijoje mikroskopas – neatsiejama restauracinės odontologijos, endodontijos, implantologijos ir periodontologijos dalis. Mūsų klinikoje naudojami pirmaujančio pasaulyje optikos gamintojo „Zeiss“ mikroskopai „OPMI Pico“ leidžia ypatingai detaliai apžiūrėti ir tiksliai įvertinti sudėtingą dantų šaknų kanalų sistemą, atrasti kalcifikuotus dantų šaknų kanalus, diagnozuoti dantų šaknų skilimus ir perforacijas, perforuoti ir gydyti šaknų kanalus, efektyviai šalinti svetimkūnius, keisti senas plombines medžiagas. Pažangių mikroskopų dėka taip pat galima diagnozuoti ne visada plika akimi pastenbimą ėduonį, išvengti sveikų audinių pažeidimo gydymo metu, kokybiškiau atlikti danties vainiko estetines restauracijas, tiksliai nušlifuoti protezuojamus dantis, užfiksuoti ir parodyti pacientui aukštos raiškos medžiagą bei aptarti gydymo planą ir atliekamas procedūras.

Mūsų gydytojų pamėgtas pažangus chirurginis ir terapinis prietaisas – diodinis lazeris „Biolase EPIC X“ skirtas įvairioms burnos minkštųjų audinių procedūroms, chirurgijai, dantų balinimui, skausmo numalšinimui, herpes viruso gydymui. Jo pagalba galime ne tik atlikti daugelį procedūrų žymiai komfortiškiau, bet ir pasiūlyti savo pacientams dar aukštesnę gydymo kokybę.

Patikėkite savo dantų ir burnos ertmės sveikatą odontologijos klinikos „Mano šypsena“ gydytojams! Ilgametę patirtį turintys profesionalūs specialistai, moderni įranga, skaitmeninės technologijos, naujausi gydymo metodai užtikrins aukščiausios kokybės komfortiškas paslaugas ir ilgai džiuginsiančius rezultatus.