back Atgal

Apie mus

„Mano šypsena“ odontologijos klinikoje dirba patyrusių specialistų komanda, nuolat tobulinanti žinias teoriniuose bei praktiniuose seminaruose, kursuose ir konferencijose.

Mūsų tikslas – suteikti aukščiausios kokybės paslaugas ir geriausią rezultatą kiekvienam pacientui. Sveika ir graži šypsena – tai Jūsų vizitinė kortelė, tad leiskite mums ja pasirūpinti!

7
Kvalifikuoti gydytojai
22
Paslaugos
8000
Laimingų pacientų

Mes siekiame išpildyti kiekvieno Jūsų lūkesčius ir pateisinti pasitikėjimą, todėl visas paslaugas stengiamės atlikti maksimaliai komfortiškai, greitai ir kokybiškai. Ilgametę patirtį turinčių specialistų, modernios įrangos ir šiuolaikinių skaitmeninių technologijų dėka gydymo procesas mūsų klinikoje vyksta ypatingai tiksliai ir sklandžiai, o pacientai gali džiaugtis aukščiausios kokybės ilgaamžiais rezultatais.

logo
logo
logo
logo

Atsiliepimai apie odontologijos klinikos „Mano šypsena“ gydytojus ir jų teikiamas paslaugas. Kviečiame paskaityti ir sužinoti, ar verta rinktis mūsų kliniką.

Gyd. Marius Damaševičius man per vos savaitę laiko, kol buvau Lietuvoje, suprotezavo abu žandikaulius. Vėl galiu drąsiai šypsotis ir džiaugtis. Galiu rekomenduoti šį gydytoją kaip savo srities specialistą, kuris visada nuoširdžiai ir profesionaliai patars. Dar kartą dėkoju!

Gerda Jurkaitienė puiki gydytoja, pas kurią lankausi jau ne vienerius metus. Visada aiškiai ir suprantamai viską papasakoja. Rezultatu visuomet lieku patenkinta.

Indrė Baronienė puiki, profesionali gydytoja, kuri gydo dantis visai mūsų šeimai. Tikrai rekomenduojame!

Rekomenduoju gydytoją Indrę Mėlynavičienę, kuri atliko man ir mano vyrui endodontinį gydymą. Abu esame labai patenkinti šios gydytojos darbu ir jo kokybe. Iki tol nuolat skaudėdavo prastai sutvarkytus dantis, o dabar šios gydytojos dėka problemos nebeliko.

Daiva Gelažienė rami ir viską paaiškina iš karto jeigu kyla klausimų. Puikiai sutvarkė iškilusią problemą, ko negalėjo padaryti kitos gydymo įstaigos! Rekomenduoju 100%.

Evelina Margelytė-Bobinienė labai profesionali gydytoja. Išmano savo sritį, dalinasi praktiniais patarimais gydymo metu, siekia maksimalaus rezultato, visada konstruktyviai atsako į klausimus. Tikrai rekomenduoju.

Jolanta Suslavičienė nuostabi gydytoja, be galo dėmesinga, labai aiškiai viską paaiškina, o naujoji šypsena pranoko mano lūkesčius.

Kiek kartų teko lankytis pas Liną Lukšienę , galiu pasakyti tik geriausius žodžius. Visada maloni, profesionali, gebanti suprantamai atsakyti į mano klausimus ar paaiškinti situaciją.

Noriu rekomenduoti Korneliją Jurevičiūtę kaip jauną, bet profesionalią ir labai malonią burnos higienistę. Kadangi turiu labai jautrius dantis, Kornelija yra vienintelė, kuriai patikiu atlikti burnos higieną. Po vizito ne tik nejaučiu diskomforto, bet ir visada išeinu su idealiai švarios burnos pojūčiu.

Mūsų specialistai

Patyrusių odontologijos ir estetinių procedūrų profesionalų komandos tikslas – ne tik pateisinti kiekvieno Jūsų lūkesčius, bet ir suteikti daugiau, nei Jūs tikitės. Susipažinkite su mūsų specialistais!