back Atgal

Atsiliepimai

Atsiliepimai apie odontologijos klinikos „Mano šypsena“ gydytojus ir jų teikiamas paslaugas. Kviečiame paskaityti ir sužinoti, ar verta rinktis mūsų kliniką.

Gyd. Marius Damaševičius man per vos savaitę laiko, kol buvau Lietuvoje, suprotezavo abu žandikaulius. Vėl galiu drąsiai šypsotis ir džiaugtis. Galiu rekomenduoti šį gydytoją kaip savo srities specialistą, kuris visada nuoširdžiai ir profesionaliai patars. Dar kartą dėkoju!

Gerda Jurkaitienė puiki gydytoja, pas kurią lankausi jau ne vienerius metus. Visada aiškiai ir suprantamai viską papasakoja. Rezultatu visuomet lieku patenkinta.

Indrė Baronienė puiki, profesionali gydytoja, kuri gydo dantis visai mūsų šeimai. Tikrai rekomenduojame!

Rekomenduoju gydytoją Indrę Mėlynavičienę, kuri atliko man ir mano vyrui endodontinį gydymą. Abu esame labai patenkinti šios gydytojos darbu ir jo kokybe. Iki tol nuolat skaudėdavo prastai sutvarkytus dantis, o dabar šios gydytojos dėka problemos nebeliko.

Daiva Gelažienė rami ir viską paaiškina iš karto jeigu kyla klausimų. Puikiai sutvarkė iškilusią problemą, ko negalėjo padaryti kitos gydymo įstaigos! Rekomenduoju 100%.

Evelina Margelytė-Bobinienė labai profesionali gydytoja. Išmano savo sritį, dalinasi praktiniais patarimais gydymo metu, siekia maksimalaus rezultato, visada konstruktyviai atsako į klausimus. Tikrai rekomenduoju.

Jolanta Suslavičienė nuostabi gydytoja, be galo dėmesinga, labai aiškiai viską paaiškina, o naujoji šypsena pranoko mano lūkesčius.

Kiek kartų teko lankytis pas Liną Lukšienę , galiu pasakyti tik geriausius žodžius. Visada maloni, profesionali, gebanti suprantamai atsakyti į mano klausimus ar paaiškinti situaciją.

Noriu rekomenduoti Korneliją Jurevičiūtę kaip jauną, bet profesionalią ir labai malonią burnos higienistę. Kadangi turiu labai jautrius dantis, Kornelija yra vienintelė, kuriai patikiu atlikti burnos higieną. Po vizito ne tik nejaučiu diskomforto, bet ir visada išeinu su idealiai švarios burnos pojūčiu.