back Atgal

Tyrimai ir diagnostika

Odontologinis gydymas mūsų klinikoje visada prasideda nuo preciziško pasirengimo. Norėdami kokybiškai įvertinti paciento klinikinę situaciją, sudaryti tikslų gydymo planą, kontroliuoti gydymo eigą ir užtikrinti puikius rezultatus, atliekame nuodugnius diagnostinius tyrimus.

Paciento ištyrimas padeda gydytojui žinoti tikrąją paciento burnos ertmės ir dantų būklę, suplanuoti individualią gydymo taktiką ir suteikti kuo geresnes gydymo paslaugas.

Tyrimai reikalingi, jei:
 • Ruošiamasi dantų terapiniam gydymui.
 • Planuojamas dantų šaknų kanalų (endodontinis) gydymas.
 • Ruošiamasi dantų implantacijai.
 • Ruošiamasi periodonto ligų gydymui.
 • Protezuojami dantys.
 • Planuojamas ortodontinis gydymas.
 • Šalinami pažeisti dantys.
 • Atliekamos kitas odontologinės procedūros.
Apie procedūrą
 • Tinka: bet kokio amžiaus pacientams, ruošiantis odontologiniam gydymui.
 • Trukmė: dažniausiai trunka apie 5 min.
 • Vizitų skaičius: 1 vizitas.
 • Ar tai skausminga: ne.
 • Rezultatai: tiksliai įvertinama paciento būklė ir pradedamas gydymas.
Tyrimų galimybės
 • Panoraminės rentgeno nuotraukos – parodo dvimatį bendrą žandikaulių vaizdą ir sinusus.
 • Dentalinės rentgeno nuotraukos – parodo dvimatį lokalų vieno ar kelių dantų vaizdą: galima nustatyti ėduonies gylį, įvertinti šaknų kanalų būklę ir pan.
 • Šoninės rentgeno nuotraukos – parodo dvimatį žandikaulių vaizdą. Dažniausiai naudojama ruošiantis ortodontiniam gydymui.
 • 3D kompiuterinė tomografija – šis tyrimų metodas leidžia itin greitai išgauti itin aukštos raiškos tūrinį vaizdą. Mūsų centre naudojamas universalus 3D rentgenografas (tomografas) „Orthophos SL 3D“ užtikrina ypatingai aukštą vaizdo kokybę, išsiskiria sumažinta spinduliuote ir leidžia sugeneruoti puikius 2D panoraminius ir 3D tūrinius atvaizdus.
 • Mikroskopas – priemonė, galinti padidinti vaizdą net keliasdešimt kartų ir padedanti užtikrinti dar tikslesnę diagnostiką ir gydymą. Klinikoje naudojami dentaliniai mikroskopai „ZEISS OPMI Pico“ leidžia ypatingai detaliai apžiūrėti ir tiksliai įvertinti sudėtingą dantų šaknų kanalų sistemą, atrasti kalcifikuotus dantų šaknų kanalus, diagnozuoti dantų šaknų skilimus ir perforacijas, diagnozuoti ne visada plika akimi pastebimą ėduonį. Mikroskopų pagalba galima užfiksuoti ir parodyti pacientui aukštos raiškos medžiagą bei aptarti gydymo planą ir atliekamas procedūras.
 • Intraoralinė kamera „SiroCam F“ padeda, atidžiai apžiūrėti net sunkiausiai pasiekiamas burnos ertmės vietas, laiku diagnozuoti ėduonį, periodonto ligas, danties kietųjų audinių ir dantenų pažeidimus, nesukeliant pacientui jokio diskomforto. Kameros pagalba galima perkelti iki 100 kartų padidintą labai aukštos raiškos burnos ertmės vaizdą į šalia esantį ekraną, parodyti pacientui, kas matoma jo burnos ertmėje, taip palengvinant gydytojo ir paciento tarpusavio komunikaciją ir bendradarbiavimą.
 • Intraoralinis skeneris „Primescan AC“, pasižymintis ypatingu tikslumu, greičiu ir pritaikymo galimybėmis, naudojamas paciento burnos ertmės duomenų nuskaitymui. Odontologijos specialistų šis skeneris pripažįstamas tiksliausiu intraoraliniu skeneriu rinkoje šiuo metu. Jo dėka galima itin greitai ir be jokio diskomforto pacientui 3D formatu nuskaityti burnos ertmę, pasiekiant net sunkiausiai prieinamas vietas, imituoti būsimas restauracijas, o vėliau jas perkelti į frezavimo aparatą. Naudojant intraoralinį skenerį sumodeliuotas 3D vaizdas padeda gydytojui odontologui parinkti ir pagaminti kiekvienam klientui labiausiai idealiai tinkančias dantų tiesinimo kapas, protezus, implantus, tiltus ir kitas restauracijas.
Kodėl odontologijos ir estetinės medicinos centras „T&T“?

Esame savo srities profesionalai, siekiantys tiksliai nustatyti dantų ir burnos sveikatos problemų priežastis, todėl savo darbe naudojame aukščiausios kokybės diagnostines priemones. Pasaulyje pripažintų gamintojų „Densply Sirona“, „ZEISS“ ir kt. įrangos ir šiuolaikinių skaitmeninių technologijų dėka diagnostikos bei gydymo procesas vyksta ypatingai tiksliai ir sklandžiai. Užtikriname pacientų komfortą procedūros metu ir tyrimų dėka visada suteikiame tikslų bei efektyvų odontologinį gydymą.

D.U.K.

Pateikiame atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie odontologinius tyrimus ir diagnostiką:

1. Ar tai skausminga?

Tyrimai atliekami labai komfortiškai, pacientui nesuteikiant jokių nemalonių pojūčių.

2. Ar rentgeno tyrimai saugūs vaikams?

Rentgeno tyrimų metu gaunama minimali apšvitos dozė yra visiškai saugi tiek vaikams, tiek nėščiosioms ar senjorams.

3. Kiek laiko truks tyrimai?

Šiuolaikiniai diagnostiniai tyrimai atliekami labai operatyviai: jie trunka nuo keliolikos sekundžių iki kelių minučių!

Technologijos

logo
logo
logo
logo
image

Intraoralinis skeneris „Primescan AC“

Skaitmeninė odontologija – tai odontologijos rūšis, apimanti restauracijų, ortodontinių aparatų modeliavimą, implantų šablonų kūrimą, kuomet išvados daromos naudojantis kompiuterine tomografija, o duomenų nuskaitymui naudojami intraoraliniai skeneriai.