back Atgal

Intraoralinis skeneris „Primescan AC“

Skaitmeninė odontologija – tai odontologijos rūšis, apimanti restauracijų, ortodontinių aparatų modeliavimą, implantų šablonų kūrimą, kuomet išvados daromos naudojantis kompiuterine tomografija, o duomenų nuskaitymui naudojami intraoraliniai skeneriai.

image

Odontologijos ir estetinės medicinos centre „T&T“ naudojamas intraoralinis skeneris „Primescan AC“ išsiskiria tikslumu, greičiu ir pritaikymo galimybėmis – nuo pavienio danties iki pilno dantų lanko skenavimo. „Primescan AC“ leidžia 3D formatu nuskaityti paciento burnos ertmę ir imituoti būsimas restauracijas, o vėliau jas perkelti į frezavimo mašiną. Trijų matmenų vaizdas, sumodeliuotas naudojant intraoralinį skenerį, padeda odontologui pagaminti idealiai kiekvienam pacientui tinkančias tiesinimo kapas, protezus, implantus, tiltus ir kitas restauracijas. Šis skeneris specialistų pripažįstamas pažangiausiu ir tiksliausiu rinkoje – jo tikslumas dešimtis kartų didesnis nei įprastai naudojamų technologijų.

Intraoralinio skenerio „Primescan AC“ privalumai:

  • Ženkliai sutrumpėja diagnostikos laikas. Intraoralinis skenerio dėka gydytojai odontologai gali atlikti savo darbą žymiai greičiau, o pacientams nebereikia ilgai sėdėti kėdėje.
  • Sklandesnis ir greitesnis procesas. Skenavimas vyksta itin greitai – per sekundę sujungiama daugiau nei 50 000 vaizdų bei apdorojami tikslūs duomenys, tad pacientai nepavargsta ir nejaučia diskomforto. Dažnai skeneriai pakeičia pacientams diskomfortą keliančias atspaudų nuėmimo procedūras.
  • Tikslus ir aiškus vaizdas. Intraoralinio skenerio „Primescan AC“ dinaminė gylio skenavimo technologija leidžia pasiekti tobulą ryškumą net skenuojant iki 20 mm gylyje esančias struktūras. Lengvai nuskenuojami net ir sunkiai prieinamose zonose esantys natūralūs audiniai ir struktūros, pagamintos iš bet kokių odontologinių medžiagų, todėl gydytojas gali lengvai diagnozuoti problemos priežastis.
  • Paprastas duomenų dalijimasis su laboratorija. Dėl atviros duomenų perdavimo sistemos modelius galima akimirksniu perduoti laboratorijoms ir taip paspartinti darbo eigą.

Odontologijos ir estetinės medicinos centre „T&T“ naudojami pažangiausi skaitmeninės odontologijos sprendimai, todėl savo pacientams galime pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, užtikrinančias efektyvų ir ilgaamžį rezultatą.