back Atgal

28 dantų atstatymas

Nusidėvėję, įskilę, nuskilę, pakeitę spalvą dantys kenkia ne tik šypsenos ir viso veido estetikai, bet ir kramtymo funkcijai. Neatkūrus dantų laiku, gali atsirasti apatinio žandikaulio sąnario sutrikimai, traškesys ar skausmas. Nudilus dantų paviršiams, nekokybiškai sukramtomas maistas, o tai gali nulemti ir virškinimo problemas. 28 dantų restauracija pilnai atkuria visos burnos ertmės funkcijas bei šypsenos estetiką.

28 dantų atstatymas rekomenduojamas:
 • Nudilus, nuskilus ar įskilus daugelio ar visų dantų paviršiams;
 • Esant nudilusiam sąkandžiui;
 • Pablogėjus dantų estetiniam vaizdui ir kramtymo funkcijai.
Apie procedūrą
 • Tinka: visiems, norintiems pagerinti kramtymo funkciją ir atkurti šypsenos estetiką.
 • Trukmė: 2-4 savaitės, priklausomai nuo situacijos sudėtingumo.
 • Vizitų skaičius: 3.
 • Ar tai skausminga: ne.
 • Rezultatas: nepriekaištingas visos burnos ertmės dantų funkcijos ir estetikos atkūrimas, jaunatviškesnė išvaizda, didesnis pasitikėjimas savimi.
Procedūros eiga:
 1. Konsultacijos metu įvertinama dantų būklė, defektai bei nusidėvėjimo lygis, taip pat aplink dantis esančių audinių žandikaulio sąnario būklė.
 2. Rengiamas būsimos paciento šypsenos projektas – pagal Jūsų dantis, dantų technikai pagamina laikinus dantų modelius, kuriuos galima pasimatuoti, įvertinti būsimų dantų estetinį vaizdą, sukandimo pojūtį. Esant poreikiui, bus atliktos korekcijos.
 3. Įsitikinus, kad būsimi dantys atitiks Jūsų lūkesčius, dantų technikų laboratorijoje gaminamos laminatės, įklotai, užklotai ar kitos reikalingos keraminės restauracijos.
 4. Paskutinis žingsnis – dantų atkūrimas. Pagamintos restauracijos pricementuojamos prie dantų.
Kodėl odontologijos ir estetinės medicinos centras „T&T“?

Labai atsakingai žvelgiame į dantų atkūrimą ir pasirūpiname, kad šis procesas praeitų greitai, sklandžiai ir efektyviai. Profesionalūs mūsų klinikos gydytojai dantų atkūrimui pasitelkia šiuolaikines technologijas bei mokslo pasiekimus. Tikime, kad dantų atkūrimo ir gijimo procesas bus sklandus tik užtikrinus nepriekaištingą komunikaciją ir įgijus paciento pasitikėjimą, todėl visada atidžiai įsiklausome į kiekvieno paciento lūkesčius, atsakome į visus rūpimus klausimus, pasidaliname profesionaliais patarimais. Dėmesingas klinikos personalas kaskart sutiks Jus su šypsena ir pasirūpins, kad kiekvienas Jūsų vizitas būtų malonus ir nesukeliantis jokio diskomforto.

D.U.K.

Pacientų dažniausi klausimai apie 28 dantų atkūrimą:

1. Ar šis dantų atkūrimo būdas kenkia saviems dantims?

Dantų atkūrimas laminatėmis – tausojantis dantis gydymo būdas. Naudojant šį metodą, siekiama išsaugoti kuo daugiau natūralių danties audinių, todėl jie šlifuojami labai minimaliai arba visai nešlifuojami.

2. Iš ko gaminamos restauracijos?

Restauracijos gaminamos iš pažangiausios ir estetiškiausios šiuo metu naudojamos medžiagos – stiklo keramikos. Ji yra pralaidi šviesai, jos savybės artimos natūralaus danties savybėms, todėl keraminėmis restauracijomis atkurti dantys džiugina itin natūraliai atrodančia išvaizda.

3. Kiek laiko užtrunka restauracijų gamyba?

Restauracijų gamyba – ypatingo tikslumo reikalaujantis procesas, todėl jis užtrunka keletą savaičių.

4. Kiek laiko galėsiu džiaugtis procedūros rezultatais?

Tinkamai prižiūrint, atkurtais dantimis galėsite džiaugtis mažiausiai 15-20 metų.

5. Kaip prižiūrėti atkurtus dantis?

Keraminėmis restauracijomis atkurti dantys nesiskiria nuo natūralių dantų, todėl ir jų priežiūra išlieka tokia pati – kruopštus dantų valymas dantų šepetėliu ir tarpdančių siūlu, profesionali burnos higiena 2 kartus metuose ir reguliarūs apsilankymai pas gydytoją odontologą.

Technologijos

logo
logo
logo
logo
image

Intraoralinis skeneris „Primescan AC“

Skaitmeninė odontologija – tai odontologijos rūšis, apimanti restauracijų, ortodontinių aparatų modeliavimą, implantų šablonų kūrimą, kuomet išvados daromos naudojantis kompiuterine tomografija, o duomenų nuskaitymui naudojami intraoraliniai skeneriai.